O firmie

Historia firmy

All4House powstało w roku 2009. Działamy w rejonie południowej Wielkopolski aż po województwo Dolnośląskie. Podstawowym zakresem naszej działalności są konstrukcje i pokrycia dachowe.  Dzięki bogatemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, jesteśmy postrzegani jako wiarygodny partner przy wykonywaniu konstrukcji i pokryć dachowych. Lata praktyki zaowocowały zaufaniem naszych Klientów, inwestorów, deweloperów i opinią fachowców. Wykonaliśmy dziesiątki więźb i pokryć dachowych. Zapraszamy do zapoznania się z świadczonymi przez nas usługami (więcej w sekcji: „Co robimy?”).  

Dlaczego my?

 
  • udzielamy doradztwa technicznego oraz bezpłatnie wykonujemy pomiary i kosztorys prac
  • używamy wyłącznie sprawdzonych materiałów
  • zapewniamy konkurencyjne ceny w stosunku do oferowanej jakości
  • jesteśmy postrzegani jako specjaliści w swoim fachu i zależy nam na porządnie wykonanej pracy
 

Poznaj nas

Michał Morawski - właściciel firmy

Szef całego zamieszania. Michał stworzył All4House. Zarządza całą firmą zarówno od strony biurowej jak i praktycznej. Michał przede wszystkim posiada fachową wiedzę, którą zdobył przez wiele lat pracując na nie jednym dachu w południowo-zachodniej części Polski. Nie boi się żadnego projektu. Michał to król dekarstwa i ciesielstwa!

building, professional, employee

Specjaliści

Bohaterowie, którzy dbają o to, aby plan zmienił się w wykonany projekt. Pracują kilka metrów nad ziemią, na świat patrzą z góry 🙂